DZIĘKUJĘ SŁUCHACZOM RADIA PIEKARY ZA LATA OBECNOŚCI NA MOICH AUTORSKICH AUDYCJACH I W CZASIE DYŻURÓW od 27 10.1996 do 31.08.2015 oraz przed koncesją.

ZAPRASZOM na AUDYCJE

BEST FAJRANT w RADIO BEST - Nr 30

CZWARTEK - 21 czerwca 2024

godz. 20.00 - 22.00 - CO GRA w TYCH NUTKACH

NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - Nr 20

NIEDZIELA - 7 lipca 2024

godz. 7.00 - 8.00

 

 


 


PIEKARSKI FAMILOK NR. 547

WAKACYJNA PRZERWA

SZLAGIERY NIE Z NASZEJ ERY - Nr 275

WAKACYJNA PRZERWA

NUTY DO PODUCHY - Nr 110

WAKACYJNA PRZERWA


 


Archiwum Piekarskiego Familoka

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2023

XXIII EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2022

XXII EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2021

XXI EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2020

XX EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2019

XIX EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2018

XVIII EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2017

XVII EDYCJA

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2016

XVI EDYCJA

 

 

 

 FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2015

XV EDYCJA

 

 

 FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2014

XIV EDYCJA

W roku 2014 zostały zmienione zasady podziału głosów dla Śpiywokow w I lidze. Drugi roz w historii Familijnyj Ligi Śpiywokow, Piyrszo liga tworzyło 13 Śpiywokow bez to że końcowo tabela w Drugii lidze trzecie miejce zajyło dwóch Śpiywokow dlatego na koniec 2014 roku I liga opuściyło 4 Śpiywokow. Bez cołki rok kożdy Śpiywok w kolejnych audycjach, rywalizowoł z dwunastoma pozostałymi Śpiywokami w I lidze. Podział głosów polegoł na podaniu sześciu Śpiwokow kerzy według słuchacza, mieli wygrać ze Śpiywokym w audycji a tym doliczono 1 głos do sumy zgromadzonych punktów w kolejnych notowaniach.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2014 roku :

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2014 roku :

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2013

XIII EDYCJA

W roku 2013, Śpiywok roku wybrany zostoł piyrszy roz w audycji któro nadowano była w internetowym Ślonskim Rodio Hitmix. Słuchacze kerzy zgłosili chęć udziału w plebiscycie, głosowali za pośrednictwem korespondencji meilowej, mieli do rozdania między Śpiwokow I ligi od 1 do 12 głosow oraz wyznaczali po trzech Śpiywokow w II i III lidze. W drugim półroczu dodatkowo słuchacze mogli oddać głosy telefonicznie w czasie trania aducji.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2013 roku :

 

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2013 roku :

 

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2012

XII EDYCJA

W roku 2012, dwanosty roz rostomili słuchacze wybrali Śpiywoka roku. Piyrszy roz głosowanie do I ligi  niy było w czasie trwania audycji a drogom korespondencji. Słuczacze mieli za zadanie wysłać kartka pocztowo i rozdzielić od 1 do 12 głosów dla Śpiywokow w I lidze, skolei w trakcie trwania audycji słuchacze którym udało sie trafić na wolno linia telefoniczno na antenie podawali z której kartki miały być podsumowane głosy i tak wyłoniono kolejnego Śpiywoka Roku.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2012 roku:

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2012 roku:

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2011

XI EDYCJA

W roku 2011, jedynosty roz rostomili słuchacze wybrali Śpiywoka roku. W I lidze dwunostu Śpiywokow zbiyrało głosy słuchaczy kerym udało się dodzwonić do Familoka w trakcie emisji audycji, ci mieli wybrać sześciu Śpiywokow i rozdzielić miyndzy nimi dwanaście głosów. Zasady rywalizacji w II i III lidze zostały bez zmian i jak zwykle w tabelach na starcie Śpiywoki z II i III ligi mieli wpisane punkty zgodnie z zajyntym miejscym w roku poprzednim.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2011 roku:

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2011 roku:

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2010

X EDYCJA

 W roku 2010, dziesiąty roz rostomili słuchacze wybrali Śpiywoka roku. W I lidze, dwunastu Śpiywokow rywalizowało w parach które były ustawione na podstawie tabeli z poprzedniego głosowania na zasadzie piyrszy z dwunastym, drugi z jedynastym, trzeci z dziesiątym i.t.d. Słuchacze z poszczególnych par oddawali głos jednymu Śpiywokowi. Zasady tworzynia II i III ligi zostały bez zmian, jedynie z II ligi spadło do III ligi cztyrech Śpiywokow. Jak co roku, Śpiywoki z II i III ligi rospoczyli rywalizacja z dorobkiym punktów odpowiednio do uzyskanych miejsc w roku poprzednim.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2010 roku:

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2010 roku:

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2009

IX EDYCJA

 

W roku 2009, dziewiąty roz rostomili słuchacze wybrali Śpiywoka roku.
W I lidze rywalizowało13-tu śpiywokow kerzy gromadzili telefonicznie głosy słuchaczy w czasie emisji audycji. Kożdy słuchacz jak poprzednio, mioł możliwość zagłosować w całym roku piyńć razy, ale ino roz w jednyj audycji aby oddać głos na swoich ulubionych Śpiywokow. Głosujący wybiyrali sześciu śpiywokow kerym przydzielali po 2 punkty i jednego kerymu oddali 3 głosy, pozostałym niy wymiynionym zostało odjęte po 1 punkcie, dlatego sposób głosowania mioł pod tytuł „dwa kroczki w przód i jedyn w tył”.
Zasady tworzynia II i III ligii, były podobne jak w poprzednich latach tyla że z uwagi na awans w roku 2008 do I ligi cztyrech śpiywokow, tyla samo miało spaść do II ligi w roku 2009, jednak z kiż tego, że na koniec roku 2009 w II lidze nie wyłoniono czwortego śpiywoka do spadku ze wzglendu na rymis w punktacji, II liga w 2010 roku tworzyć bydzie 13 śpiywokow co bydzie znaczyć, że do III ligi w roku 2011 przewidziany bydzie spadek cztyrech Śpiywokow. bez zmian trzech zwyciynscow z II i III ligi awansowało do ligi wyżyj. Śpiywoki z III ligi kerzy pozostali z 1 głosym, w roku 2010 zostali skryśleni z listy III ligowców.
Jak co roku II i III – cio ligowcy rozpoczyli rywalizacja z dorobkiem punktów odpowiednio do uzyskanych miejsc w roku ubiegłym.

 

Końcowo tabela I ligi na koniec 2009 roku:

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2009 roku:


 

 

     FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2008

 

W roku 2008, ósmy roz rostomili słuchacze wybiyrali Śpiywoka roku.
W I lidze rywalizowało ponownie 12-tu śpiywokow kerzy gromadzyli głosy słuchaczy kerym udało sie dodzwonić do audycji w czasie jej emisji. Kożdy słuchacz jak poprzednio,  mioł możliwość zagłosować w całym roku piyńć razy, ale ino roz w jednyj audycji. Kolejny roz zostały zmiynione zasady głosowania, i tak aby oddać głos na swoich ulubionych Śpiywokow tym razym cza było przedtym trocha pomyśleć. Z pośród 12-tu śpiywokow z I ligi trzeba było wybrać cztyrech i rozdzielić im odpowiednio 1 ; 3 ; 5 i 10 punktów, przy czym oddając 10 punktów eliminowało sie tego śpiywoka z dalszego głosowania w tym odcinku.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2008 roku:

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2008 roku:

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2007

W roku 2007, siódmy roz rostomili słuchacze wybiyrali Śpiywoka roku.
Piyrszy roz w I lidze rywalizowało 13-tu śpiywokow bez to że w roku 2006 awans z II ligi uzyskało cztyrech śpiywokow, to tyż w roku 2007 do II ligi spadło cztyrech śpiywokow. Trzynoście piyrszoligowców gromadziło głosy słuchaczy kerym udoło sie dodzwonić do audycji w czasie jej emisji. Telefonicznie, słuchacze mogli oddać głosy trzym śpiywokom z I ligi mając do dyspozycji, piyrszy słuchacz 1,2,3 głosy, drugi 2,3,4, trzeci 3,4,5 i.t.d. wszystkie głosy sumowane były w tabeli a ich nojwiykszo ilość na koniec roku dała tytuł śpiywoka roku 2007.
Zasady tworzynia II i III ligii, były idyntyczne jak w poprzednich latach, czyli trzech zwyciynscow z II i III ligi awansowało do ligi wyżyj a z uwagi na rymis w II lidze na
8-mym miejscu, dwóch łostatnich z II ligi spadło do ligi III zaś w III lidze Śpiwoki kończąc rok z jednym punktym na koncie, niy znojdzie sie w tabeli początkowyj w 2008 roku.

Końcowo tabela I ligi na koniec 2007 roku:

 

 

Końcowo tabela II i III ligi na koniec 2007 roku:

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2006


W roku 2006, szosty roz rostomili słuchacze wybiyrali Śpiywoka roku. Dwanoście piyrszoligowców podzielych zostało na trzy grupy po cztyrech Śpiywokow, kerzy zbiyrali głosy słuchaczy w szpilach miyndzy sobą. Głosy podzielone były na punkty oraz plusy i minusy, znaczy sie, śpiywok kery wygroł w szpilu na tyn przikład 4 - 2, zdobył 2 punkty z różnicy tygo wyniku oraz 4 plusy i 2 minusy. Zasady tworzynia II i III ligii, były idyntyczne jak w poprzednich latach, czyli trzech zwyciynscow z II i III ligi awansowało do ligi wyżyj przy czym w roku bieżoncym skiż rymisu do 1 ligi awansowało 4 śpiywokow a trzech łostatnich spadło liga niżyj.

RUNDA 3

RUNDA 2

RUNDA 1

 

 

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2005


W roku 2005, pionty roz rostomili słuchacze wybiyrali Śpiywoka roku. Na żywo w czasie audycji, słuchacze kerym udało się dodzwonić do Familoka, z pośród ośmiu śpiywokow z I Ligi oddali swoje głosy sześciu wybranym przydzielając im od 1 do 6 głosow. Co pionte notowanie, śpiywok z nojmniyjszym dorobkiym głosow odpadł z zabawy a pod koniec roku z pośród pozostałych w głosowaniu, wyłoniony zostoł Śpiywok roku 2005, w tyn sposób po piytnostu notowaniach, poznalimy trzech spadkowiczow do II ligi.

I LIGA

 

WIELA RAZY NA PIYRSZYM MIEJSCU W 2005 ROKU
JACEK KIEROK            - 16
KARPOWICZ FAMILY -  5
PIEKARSKIE TRIO       -  3


II i III LIGA

Słuchacze w korespondyncji do Familoka podowali trzech Śpiywokow z poza I Ligi.
W kożdyj audycji losowane były kartki z kerych słuchacze telefonicznie na antynie wybierali jednego Śpiwoka z kartki i podali swojego, a sumowane głosy na koniec roku, trzem Śpiywokom w II Lidze z nojwiykszym ich dorobkiym, dało awans do I ligi a trzech z nojmniyjszom punktacjom spadło do ligi III, zaś trzech nojlepszych z III ligi awansowało do ligi II.

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW
2004


         Piyrszy roz od 2004 roku Śpiywoki rywalizowali we "Familijnyj Lidze Śpiywokow" .         Utworzono trzy ligi w kerych śpiywoki byli podzielyni podug miejsc zajyntych w zeszłym roku.                             Bez cołki rok rozegranych zostało 66 szpilow kożdy z kożdym po dwa w audycji.
Wygrani dostali 3 punkty, przegrani 1 punkt a rymisy za 2 punkty.
Na koniec roku trzech śpiywokow z nojmniyjszm dorobkiym punktowym spadło do II Ligi, a trzech z nojwiynkszym dorobkiem punktow awansowało do piyrszyj ligi.


I LIGA

WYNIKI SZPILOW

II i III LIGA

 

FAMILIJNO LISTA ŚPIYWOKOW
2003

9 stycznia 2004 roku odbył się finał "Familijnyj listy śpiywokow" za rok 2003, po kerym lista wyglondała jak niżyj :

 

FAMILIJNO LISTA ŚPIYWOKOW
2001 - 2002


Od 2001 - do 2002 roku, odbyły sie finały "Familijnyj Listy Śpiywokow" w kerych do głosowanio kwalifikowało sie szeciu śpiywokow, kerych miejsca widać poniżyj :

FAMILIJNO LISTA PRZEBOJOW
1997 - 2001

Od 1997 do 2001 roku słuchacze Familoka wybiyrali śpiywki we "Familijnyj liście przebojow" kerych listy miejsc widać poniżyj :Copyright (c) 2008 - 2024 by Bogusław Skalski. Wszelkie prawa zastrzeżone